اچ پی كره زمين محرزشدن های ارتقا یافته Envy 17 و Envy x360 رونمایی انجام بده

اچ پی امسال جشنواره آبادی را تجريد کرده مادام جلاجل عرض اندام آن به مقصد معرفی محصولات عربي زبان تاديه شده و توجه علاقه مندان را اینگونه به مقصد محصولات كلاه خود جلب کند. ايشان جلاجل این مراسم كره زمين محرزشدن های ارتقا یافته Envy 17 و Envy x360 رونمایی کرده که آرامش طلب باریک كره زمين ماه آینده میلادی راهی بازارگاه هم چشمي كردن شوند.

كره زمين جنبه مشخصه ها كريه افزاری باید ديباچه انجام بده که Envy 17 كره زمين پردازنده اینتل Core i7-7500U جلاجل کنار صفت برهنه پا رم ۱۶ گیگابایتی بهره ور باریک. در عرض نمایشگر تعبیه شده در عوض آن یک پنل ۱۷٫three اینچی توسط رزولوشن ۱۹۲۰ جلاجل ۱۰۸۰ پیکسل بوده که كره زمين خامه های دیجیتالی هم پشتیبانی می کند.

علاوه ثمار آن اچ پی ترجیح داده مادام Envy 17 را به مقصد یک چیپ گرافیکی انویدیا ۹۴۰MX پيش رو کند که قوچ چندانی نداشته و پيوسته كاري به مقصد نسل ماضي باریک. علاوه ثمار آن صفت برهنه پا ذخیره سازی را هم یک هارد دیسک ۱ ترابایتی توسط شتاب ۷۲۰۰ پيرامون ثمار دقیقه تأمین می کند که كاربرد HP كره زمين آن هم کمی دايگي تأمل باریک.

Envy 17 و Envy x360 كره زمين ماه آینده به مقصد ترتیب توسط قیمت های بنیاد ۱۰۹۹ و ۷۴۹ دلار هدیه می شوند

كره زمين افزونتر مشخصه ها Envy 17 هم می توان به مقصد دوربین اسم پول پرست قرمز توسط پشتیبانی كره زمين ویندوز Hiya و وزن حدوداً three کیلوگرمی اشاعت انجام بده. این محصول توسط قیمت ۱۰۹۹ دلار راهی بازارگاه آمریکا می شود.

اما لپ بهترين معرفی شده افزونتر، محرزشدن ارتقا یافته Envy x360 باریک که یک لپ بهترين تبدیل پذیر بوده و لولاهای آن به مقصد نحوی طراحی شده بضع که به مقصد لفظ کامل دوراني کرده و لپ بهترين را به مقصد یک تبلت سنگین ۲٫۱ کیلوگرمی تبدیل می کند.

گفتنی باریک اچ پی، Envy x360 را در عوض طرفداران هر كورس پلتفرم اینتل و AMD تدارک دیده و کاربران می توانند كره زمين پردازنده باروح نظرشان را كره زمين میان محرزشدن های اینتل کیبی لیک Core i7 و Core i5 و یا AMD A9 و A12 تجريد کنند. در عرض نمایشگر ۱۰۸۰p نظام ارباب رعيتي مذکور هم كره زمين قابلیت ویندوز Ink پشتیبانی کرده و یک چیپ گرافیکی اینتل HD یا Radeon R7 در عوض آن جلاجل نگاه خشم آلود گرفته شده باریک.

HP در عوض لپ بهترين Envy x360 هم وعده درافتادن حيات تازه يافتن باتری eight ساق دست و ۴۵ دقیقه ای داده و آن را كره زمين ماه آینده میلادی توسط قیمت بنیاد ۷۴۹ دلار در عوض محرزشدن پيش رو به مقصد پردازنده AMD و ۸۹۹ دلار در عوض نسخه بهره ور كره زمين CPU اینتل هدیه می کند.

مطلب پیشنهادی

Digipic-AppleiPhone7-01-1-1.jpg

اپل چون كه زمانی تبدیل به مقصد نخستین کمپانی تریلیون دلاری تاریخ می شود؟

تحلیلگر شرکت بین المللی «RBC Capital Markets» معتقد باریک قيمت بازارگاه اپل طی ۱۲ الی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *